Tez Hazırlama Merkezi İle İstanbul Ticaret Üniversitesi

Tez hazırlama merkezleri, fiyatları, aşamaları, örnekleri, nasıl yapılır, yazdırma ve danışmanlık

Tez Hazırlama Merkezi İle İstanbul Ticaret Üniversitesi

Tez Hazırlama Merkezi İle İstanbul Ticaret Üniversitesi

Üniversite ya da diğer eğitim seçenekleri hemen herkesin talep ettiği haklar arasında yer almaktadır. Ancak bu haklar herkes için eşit şekilde uygulanmamaktadır. Bazı ülkeler ve bazı şehirler eğitim kalitesi bakımından daha önde görülmektedir. İstanbul’da bu şanslı şehirlerin arasında yer almaktadır. Bünyesinde birçok özel ve devlet eğitim kurumu ve üniversite bulunduran şehir olması sayesinde tercih edilmektedir. Özel üniversite seçenekleri arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi dikkat çekmektedir. 2001 yılında küçük bir üniversite olarak faaliyetlerine başlayan üniversite daha sonra sürekli gelişerek kaliteli ve büyük bir eğitim kurumu olmuştur. Bünyesinde yer alan fakülte ve bölümler için tez hazırlama merkezi öğrenciler için hizmet sunmaktadır.

İstanbul Güzellikleri İle Eğitim

İstanbul Ticaret Üniversitesi lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri konusunda kaliteli eğitim anlayışı ile faaliyet göstermektedir. Bu alanlardan özellikle yüksek lisans ve doktora eğitiminde tez hazırlama merkezi imkânları bulunan bir şehir olarak İstanbul’da bulunması avantaj olarak görülmektedir. Üniversite bünyesinde bulunan fakülteler şunlardır;

  • Mühendislik
  • İşletme
  • Hukuk
  • İletişim
  • Mimarlık ve Tasarım
  • İnsan ve Toplum Bilimi

Bunlara ek olarak yüksekokullar ve enstitüler ile de eğitim faaliyetleri çeşitlendirilmektedir. Enstitüler içerisinde de pek çok farklı alanda seçenekler sunulmaktadır. Eğitime İstanbul Küçükyalı ve Beyoğlu’nda bulunan yerleşkelerinde devam eden üniversite buna ek olarak Bursa içerisinde de faaliyetlerine devam etmektedir.